Pilna cikla darba apģērbu serviss

MINT WORK serviss nodrošina pilnu pakalpojumu ciklu no speciālistu konsultācijas līdz preču un pakalpojumu saņemšanai, augstā kvalitātē un paredzētajā apjomā. MINT WORK servisa risinājumi ir pielāgoti katra klienta specifiskajām prasībām, tie ir ērti lietojami un viegli pieejami.

01 / servisa konsultācija

02 / darba apģērbu pieņemšana

03 / šķirošana

04 / mazgāšana

05 / remonts

06 / kvalitātes kontrole & piegāde

 • DARBA APĢĒRBU MAZGĀŠANA

  Jūsu darba apģērbs tiks savlaicīgi un kvalitatīvi izmazgāts, saremontēts un piegādāts Jums ērtā veidā. Mēs nodrošinām Jūsu prasībām atbilstošu servisa regularitāti (izmantojot nedēļu cikliskumu).
  Pieņemam apstrādei dažāda sortimenta un visaptveroša pielietojuma darba apģērbus.

 • DARBA APĢĒRBU REMONTS

  Saremontēsim Jūsu darba apģērbu un jebkuru citu tekstilizstrādājumu – aizdarot vīles, salāpot uzplēsumus, nomainot bojāto furnitūru un novērsīsim cita veida apģērbu defektus.

  MINT WORK personāla rīcībā ir profesionālas šujmašīnas un apģērbu furnitūra augstākās kvalitātes pakalpojumu nodrošināšanai : pogas, spiedpogas, rāvējslēdži, līplentes, gumijas, sprādzes, termo ielāpi.

  MINT WORK specializējas netipisku tekstilizstrādājumu un darba aizsardzības līdzekļu remontā un kopšanā. Apstrādē pieņemam : īpaši bojātus un grūti mazgājamus darba apģērbus un citus tekstilizstrādājumus, karogus, tentus un saules sargus, HORECA industrijas tekstilizstrādājumus, rūpnieciskos filtrus iekārtām u.c.

 • DARBA APĢĒRBU NOMA

  Lai pilnībā pārvaldītu darba apģērbu apriti un sabalansētu servisa izmaksas, iesakām darba apģērba nomas pakalpojumu.

  MINT WORK darba apģērbu nomai ir fiksēta nedēļas maksa, kas sevī ietver: darba apģērba iegādes izmaksas, divu nedēļu krājumus (apmaiņas fonds), remontu, uzturēšanu, uzglabāšanu, piegādi un regulāru apmaiņu.

  Lai nodrošinātu servisa optimālu pārvaldīšanu, iesakām izmantot MINT WORK service box pakalpojumu, kas ir skapīšu noma efektīvai darba apģērbu aprites nodrošināšanai.

  Pielāgojoties klientu vajadzībām MINT WORK piedāvā arī dalītas nomas pakalpojumu, kura ietvaros Jūs iznomājat kopējo apģērbu skaitu. Nosūtot tos tīrīšanai Jūs sedzat tikai mazgāšanas un piegādes izmaksas. Šis pakalpojums neietver remontu, tāpēc tas ir vispiemērotākais valkātājiem, kuri nedēļas garumā valkā darba apģērbu bez mazgāšanas.

 • DARBA APAVU SERVISS

  MINT WORK darba apavu serviss ir pakalpojums, kas piešķirs Jūsu apaviem otru darba mūžu.

  Apavi ir viens no nozīmīgākajiem darba aizsardzības un drošības līdzekļiem, kas ne tikai pasargā cilvēku no iespējamām traumām darba laikā, bet arī nodrošina komfortu un labsajūtu visas dienas garumā. Tāpēc ir svarīgi, lai darba apavi vienmēr būtu labā darba kārtībā un pasargātu darbiniekus no traumām un iespējamajām pēdu veselības problēmām.

  MINT WORK darba apavu serviss sevī ietver : apavu mazgāšanu un žāvēšanu, pilnu diagnostiku un apkopi, furnitūras un auklu nomaiņu, ievaskošanu ar aizsardzības līdzekļiem, apstrāde ar odor-off līdzekļiem.

  Ir iespējama arī apavu dezinfikcija, izmantojot MINT WORK sertificēto darba apavu apstrādes programmu “Vīruss drošs”.

 • DARBA CIMDU SERVISS

  MINT WORK darba cimdu serviss ir viens no darba aizsardzības veidiem, kas palīdzēs Jums ietaupīt līdzekļus un nodrošinās darbiniekiem ērtu un drošu darba ikdienu. Pakalpojums sevī ietver darba cimdu mazgāšanu, žāvēšanu, šķirošanu pa pāriem, izmēriem un veidiem.

  Piedāvājam arī darba cimdu nomas pakalpojumu, kas Jums ļaus aizmirst par jaunu darba cimdu iegādi.

  MINT WORK darba cimdu serviss dod ievērojamu ietaupījumu ilgtermiņā, ja Jūs izvēlēsieties mūsu piedāvātos augstākās kvalitātes ādas Dyneema® vai Kevlar® cimdus.

  Pieņemam apstrādei arī vienkāršos kokvilnas un sintētiskās šķiedras darba cimdus, ja tie nav bojāti.

 • EMBLĒMU SERVISS

  MINT WORK emblēmu serviss ir pakalpojums, kas rūpējās par Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un nodrošina papildus reklāmu Jūsu produktiem un/vai pakalpojumiem, kā arī atvieglo esošā darba apģērba uzskaiti un apriti.

  Pakalpojums sevī ietver : dažāda veida emblēmu izgatavošanu un piestiprināšanu apģērbam, informācijas uznešanu uz emblēmas vai īpaša marķējuma, detalizētas un specifiskas informācijas un/vai ziņas uzdruku.

Vēlies uzzināt vairāk par darba apģērbu servisa pakalpojumu? Sazinies ar mums!